קצת עלי

שמי ליאת שירה נגאוקר ואני בוגרת המחלקה למדיה דיגיטלית בבית הספר לאמנות ״קמרה אובסקורה״, תל אביב (1999). לאחר סיום לימודיי עבדתי בחברות אינטרנט ומולטימדיה שונות. למדתי בכוחות עצמי בניית אתרים ב-HTML וסיימתי קורס CSS. הייתי בונה אתרים ב-Html עוד לפני שוורדפרס הומצא.

ב-2015 עבדתי בחברה של שני מעצבים. למדתי מהם שאפשר להקים עסק ולהתפרנס ממנו. תמיד רציתי להיות עצמאית אך לא העזתי.  הבנתי שבתור שכירה אני מוגבלת מבחינת ההתפתחות המקצועית שלי, וגם רציתי להיות בבית כשהילד חוזר מהגן… את הנוכחות של אמא בבית, אף בייביסיטר לא יכולה להחליף. 

ב-2017 למדתי קורס בניית אתרים בוורדרפס אלמנטור ויצאתי לדרך עצמאית לעבודה מהבית. ב-2019 סיימתי את "הקורס המתקדם לעיצוב UI/UX" בסטודיו 6B אצל שגיא שרייבר. 

כיום עם 24 שנות ניסיון בעיצוב דיגיטלי של אתרים ובנייתם בוורדפרס, עיצוב אפליקציות, עיצוב באנרים לפייסבוק, עדיין אני לומדת כל יום דברים חדשים ומתפתחת. הנסיון עוזר לי לספק את השירות המקצועי ביותר ללקוחותיי.

צרו עמי קשר, וביחד נבין מה הצרכים והעיצוב המתאים לכם ביותר.

למה דווקא אני

24 שנות ניסיון בעיצוב דיגיטלי
כישרון זה דבר חשוב אבל אין תחליף לניסיון עיצובי. ככל שהשנים עוברות אני צוברת יותר ויותר ניסיון שעוזר לי לדייק את העבודה ואת המהירות.
שירות ברמה גבוהה
הכי חשוב אלו לקוחות מרוצים וסבלנות היא מילת המפתח. הקשבה לצרכי הלקוח וניסיון להתאים את הפתרון העיצובי המתאים ביותר.
התאמה לצרכי הלקוח
אני עושה התאמה עיצובית אישית לכל לקוח בהתאם לצרכים שלו. כל אתר נראה אחרת, אין שימוש בטמפלטים קיימים.
עיצוב דיגיטלי מוכר
היום מי שאין לו נוכחות דיגיטלית ברשת, לא קיים. אני מתמחה בעיצוב ובניית אתרים, פוסטים לפייסבוק ולאינסטגרם, עיצוב מערכות לאינטרנט.

השירותים שלי

אתרי אינטרנט
עיצוב ובניית אתרים בוורדפרס. עיצוב בהתאמה אישית ללקוח.
דפי נחיתה
עיצוב ובניית דפי נחיתה בוורדפרס אלמנטור בהתאמה אישית.
עיצוב UI/UX
עיצוב UI/UX לאפליקציות ומערכות אינטרנט. התהליך כולל מחקר, אפיון ועיצוב.
עיצוב לפייסבוק ולאינסטוש
עיצוב פוסטים לפרסום אורגני וממומן לפייסבוק ולאינסטגרם.

לשיחת ייעוץ חינם